Визначення та прогнозування небезпечних факторів пожежі: Практичний посібник | Архив НУЦЗУ


Просмотр информации о документе


Название:Визначення та прогнозування небезпечних факторів пожежі: Практичний посібник
Коллекция:Учебные пособия
Авторы: Сенчихин Ю.Н.
Ключевые слова:
Издатель:НУЦЗ України
Год публикации:2006
УДК:
Вид документа:учебное пособие
Язык документа:украинский
Добавлен в архив:10.06.2016
Сводная информация по документу:Визначення та прогнозування небезпечних факторів пожежі: Практичний посібник / Дерев’янко І.Г., Сенчихін Ю.М., Шаршанов А.Я. – Харків: АЦЗУ, 2006. – 68 с.
Постоянная ссылка: http://scikh.pp.ua/?p=2930
Короткая ссылка на файл: http://repositsc.net/viznachennya-ta-prognozuvannya-nebezpechnih-faktoriv-pozhezhi-praktichnij-posibnik/
Ссылка на файл:

http://univer.nuczu.edu.ua/e-books/010/tritp.pdf

Аннотация (русс.):
Аннотация (укр.):В практичному посібнику викладено методики визначення температурного режиму пожежі в огорожі аналітично-розрахунковим методом, графічно-аналітичним, з використанням комп’ютерного моделювання, визначення площини нейтральної зони при пожежі в приміщенні та визначення теплового опромінювання при пожежі на відкритому просторі як аналітичним методом так і за допомогою комп’ютерних програм. Представлено приклади розв’язання задач за даними методиками. Для курсантів, студентів та слухачів навчальних закладів МНС України, практичних працівників пожежно-рятувальних підрозділів служби цивільного захисту МНС України, а також може бути корисним викладачам навчальних закладів МНС України.
Аннотация (англ.): 

 © 2015 — 2023 Центр информационных технологий НУГЗУ