Організація аварійно-рятувальних робіт на авіаційному транспорті: навч. посіб. | Архив НУЦЗУ


Просмотр информации о документе


Название:Організація аварійно-рятувальних робіт на авіаційному транспорті: навч. посіб.
Коллекция:Учебные пособия
Авторы: Аветісян В.Г., Сенчихин Ю.Н.
Ключевые слова: , ,
Издатель:НУЦЗ України
Год публикации:2012
УДК:614.8
Вид документа:учебное пособие
Язык документа:украинский
Добавлен в архив:10.06.2016
Сводная информация по документу:Аветісян В.Г., Сенчихін Ю.М., Ораєвський Д.В. Організація аварійно-рятувальних робіт на авіаційному транспорті: навч. посіб. / В.Г. Аветісян, Ю.М. Сенчихін, Д.В. Ораєвський – Х.: НУЦЗУ, 2012. – 108 с.
Постоянная ссылка: http://scikh.pp.ua/?p=2932
Короткая ссылка на файл: http://repositsc.net/organizatsiya-avarijno-ryatuvalnih-robit-na-aviatsijnomu-trans-porti-navch-posib/
Ссылка на файл:

http://univer.nuczu.edu.ua/e-books/011/avia.pdf

 

Аннотация (русс.):
Аннотация (укр.):Подається матеріал про організацію безпеки польотів авіаційного транспорту. Викладено характеристику та можливі аварійні ситуації при експлуатації повітряних суден. Розглянуто організацію аварійно-рятувальних робіт при надзвичайних подіях на повітряних суднах під час аварійних посадок, пожеж як на території аеропорту, так і за його межами. Висвітлено порядок здійснення пошукових і аварійно-рятувальних робіт та систему реагування органів управління з ліквідації аварійних ситуацій на авіаційному транспорті. Навчальний посібник призначений для курсантів, студентів і слухачів навчальних закладів МНС, ВПС та ЦА, практичних працівників системи МНС, інженерно-технічного та льотного персоналу. Може використову-ватися для навчання студентів навчальних закладів МОН України з питань безпеки життєдіяльності, добровільних рятувальних формувань та насе-лення.
Аннотация (англ.): 

 © 2015 — 2023 Центр информационных технологий НУГЗУ